Nasze działania - FAKRO

Nasze działania

Ocieplam dom i walczę ze smogiem

Pomysłodawcą i organizatorem całej akcji jest redakcja miesięcznika IZOLACJE a firma FAKRO jest jednym z jej partnerów. Działania powadzone w ramach akcji mają uświadomić właścicielom domów jednorodzinnych, jakie korzyści niesie ze sobą dobrze przeprowadzona termomodernizacja.

Na potrzeby akcji uruchomiono stronę www.termomodernizacja.org, która promuje idee ocieplania domów w procesie walki ze smogiem. Można się z niej dowiedzieć, jak należy przeprowadzić termomodernizację budynku. Treści skierowane są do mieszkańców i użytkowników domów jednorodzinnych, które wymagają modernizacji polegającej na ociepleniu ścian.

Więcej informacji znajduje się na stronie poświęconej akcji:

 termomodernizacja.org

Ocieplam dom i walczę ze smogiem

 

 Montaż okien przy termomodernizacji domu  Okna a termomodernizacja domu  Cechy nowoczesnych okien

 

Współpraca z Muratorem - akcja Czyste powietrze z Muratorem

Jesteśmy partnerem akcji Muratora Czyste powietrze z Muratorem, której celem jest uświadamianie, jakie korzyści można osiągnąć dzięki ociepleniu domu i wymianie nieefektywnych urządzeń grzewczych, a przede wszystkim, jak przeprowadzić skuteczną termomodernizację z wykorzystaniem dotacji, preferencyjnych pożyczek i ulgi podatkowej. W ramach tej akcji ogłoszony został konkurs, w którym czytelnicy mogli wygrać termomodernizację domu. Firma FAKRO była sponsorem nagrody w kategorii Ocieplenie poddasza z zamontowaniem bądź wymianą okien dachowych.

Konkurs w tej kategorii wygrał dom pana Rafała z woj. Lubelskiego. Już niedługo zaprezentujemy zdjęcia z realizacji.

Współpraca z Muratorem - akcja Czyste powietrze z Muratorem

 Podsumowanie w serwisie Muratordom.pl