Nasze działania - FAKRO

Nasze działania

Ocieplam dom i walczę ze smogiem

Pomysłodawcą i organizatorem całej akcji jest redakcja miesięcznika IZOLACJE a firma FAKRO jest jednym z jej partnerów. Działania powadzone w ramach akcji mają uświadomić właścicielom domów jednorodzinnych, jakie korzyści niesie ze sobą dobrze przeprowadzona termomodernizacja.

Na potrzeby akcji uruchomiono stronę www.termomodernizacja.org, która promuje idee ocieplania domów w procesie walki ze smogiem. Można się z niej dowiedzieć, jak należy przeprowadzić termomodernizację budynku. Treści skierowane są do mieszkańców i użytkowników domów jednorodzinnych, które wymagają modernizacji polegającej na ociepleniu ścian.

Więcej informacji znajduje się na stronie poświęconej akcji:

 termomodernizacja.org

Ocieplam dom i walczę ze smogiem

 

 Montaż okien przy termomodernizacji domu  Okna a termomodernizacja domu  Cechy nowoczesnych okien

 

Współpraca z Muratorem - akcja Czyste powietrze z Muratorem - trzecia edycja 2021

Po raz trzeci serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Czyste powietrze z Muratorem”. Zgłoszenia można przesyłać do 30 kwietnia 2021 r. Spośród nadesłanych, zgodnych z Regulaminem zgłoszeń, Jury wybierze grupę Finalistów (od 6 do 16 zgłoszeń), u których zostaną przeprowadzone wizje lokalne. Następnie jurorzy wyłonią zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Firma FAKRO, po raz kolejny, została partnerem akcji w kategorii montaż lub wymiana okien dachowych.

https://czystepowietrze.murator.pl/
Program Czyste powietrze

Współpraca z Muratorem - akcja Czyste powietrze z Muratorem - druga edycja - 2020

Dzięki programowi „Czyste Powietrze” przeprowadzenie termomodernizacji domu jednorodzinnego stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego też kolejny rok wspieramy akcję Muratora „Czyste powietrze z Muratorem”, której celem jest uświadamianie, jakie korzyści można osiągnąć dzięki ociepleniu domu i wymianie nieefektywnych urządzeń grzewczych, a przede wszystkim, jak przeprowadzić skuteczną termomodernizację z wykorzystaniem dotacji, pożyczek i ulgi podatkowej. Również po raz drugi zostaliśmy sponsorem w konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo Muratora w kategorii Ocieplenie poddasza.

Tegoroczną edycję konkursu "Czyste powietrze z Muratorem" w kategorii ocieplenie poddasza i montaż okien dachowych wygrali Państwo Żaneta i Ryszard, właściciele domu w Kącku (woj. mazowieckie). Prace związane z realizacją nagrody ufundowanej przez firmę FAKRO można obejrzeć w relacjach zdjęciowej oraz filmowej.

Serdecznie gratulujemy!

 Relacja zdjęciowa

Współpraca z Muratorem - akcja Czyste powietrze z Muratorem - druga edycja - 2020

Relacja filmowa z montażu okien dachowych

Współpraca z Muratorem - akcja Czyste powietrze z Muratorem - pierwsza edycja - 2019

Jesteśmy partnerem akcji Muratora Czyste powietrze z Muratorem, której celem jest uświadamianie, jakie korzyści można osiągnąć dzięki ociepleniu domu i wymianie nieefektywnych urządzeń grzewczych, a przede wszystkim, jak przeprowadzić skuteczną termomodernizację z wykorzystaniem dotacji, preferencyjnych pożyczek i ulgi podatkowej. W ramach tej akcji ogłoszony został konkurs, w którym czytelnicy mogli wygrać termomodernizację domu. Firma FAKRO była sponsorem nagrody w kategorii Ocieplenie poddasza z zamontowaniem bądź wymianą okien dachowych.

Konkurs w tej kategorii wygrał dom pana Rafała z woj. Lubelskiego. Już niedługo zaprezentujemy zdjęcia z realizacji.

 Podsumowanie akcji  Reportaż z realizacji

Współpraca z Muratorem - akcja Czyste powietrze z Muratorem - pierwsza edycja - 2019