Udostępnij

Żółwik FAKRO w „Bajkowej Krainie”

Firma FAKRO nie tylko produkuje wysokiej jakości produkty, ale także angażuje się w działania społeczne i edukacyjne. Z okazji Dnia Dziecka żółwik FAKRO odwiedził Przedszkole Integracyjne „Bajkowa Kraina” w Biczycach Dolnych.

Wizyta żółwika była dużą atrakcją dla najmłodszych. Dzieci poprzez zabawę i konkursy poznały historię firmy FAKRO oraz ciekawostki związane z jej codziennym funkcjonowaniem. Żółwik odwiedził wszystkie oddziały przedszkolne. Dzieciom z oddziału Żabek wręczył pamiątkowe maskotki żółwia.

Symbolika żółwia związana jest ze stałością, upartym dążeniem do celu i konsekwencją w działaniach. Łączony jest z naszą ostoją i domem – czymś trwałym i stabilnym, tak jak rozwijająca się od 27 lat marka FAKRO. Mamy nadzieję, że żółwik będzie przypominał najmłodszym, że praca i konsekwencja przybliży je do zrealizowania marzeń – komentuje Joanna Nieć, specjalista ds. public relations FAKRO.

Inicjatorką wizyty w przedszkolu była p. Gabriela Dudek-Tokarczyk, która na co dzień pracuje na stanowisku specjalisty ds. osobowych. W oficjalnym podziękowaniu skierowanym przez dyrekcję przedszkola możemy przeczytać: Dziękujemy firmie FAKRO oraz rodzicowi jako przedstawicielowi tejże firmy za pomysł, kreatywność i wielkie serce.