Udostępnij

Zapraszamy na targi BAU 2019

Dzisiaj, 14 stycznia, rozpoczęły się targi BAU 2019 w Monachium, które potrwają do 19 stycznia. Firma FAKRO, która jest drugim co do wielkości producentem okien dachowych i schodów strychowych bierze udział w tym ważnym wydarzeniu od wielu lat. W tym roku zapraszamy do hali A3, stoisko 131.

Z wielką przyjemnością informujemy, że okno dachowe do dachów płaskich DXW otrzymało nagrodę za innowacyjność ARCHITEKTUR + BAUWESEN podczas targów BAU 2019 odbywających się w Monachium. Te prestiżową nagrodę przyznało Jury składające się głównie z architektów i planistów.

Konkurs ma na celu nagradzanie i promowanie produktów dostosowanych do wymagań architektów. Pod uwagę brane są kryteria takie jak: funkcjonalność, jakość, techniczne rozwiązania i mnogość możliwych zastosowań. Okno DXW idealnie spełnia wszystkie wymagania pokazując nowe, innowacyjne zastosowanie okien do dachów płaskich. 

Oprócz rosnącej oferty okien dachowych, w tym roku koncentrujemy się na oknach do dachów płaskich. Wyjątkowym produktem, który prezentujemy w tym roku okno do dachów płaskich DXW przystosowane do chodzenia po nim, które zdobyło prestiżowe nagrody „German Design Award Winner 2019” oraz "ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture - Best of Best". Przyjdź i daj się zaskoczyć.

 

Informacje o produkcie

 

Zobacz, jak powstawało nasze stoisko