Udostępnij

FAKRO na 4 Design Days w Katowicach – zapraszamy!

Firma FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, a także jedna z najbardziej innowacyjnych polskich firm globalnych weźmie udział w targach 4 Design Days, które odbędą się w dniach od 24 do 27 stycznia w Katowicach. Podczas wydarzenia będą prezentowane nie tylko okna dachowe, ale również kompleksowa oferta produktów FAKRO.

4 Design Days to nie tylko targi, ale również cykl spotkań i debat na temat obecnych trendów w architekturze, upodobań inwestorów oraz energooszczędnych i ekologicznych technologii. Firma FAKRO w szczególności zaprasza na panel „Dom idealny”, podczas którego wraz z architektami i innymi producentami Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds. współpracy z architektami FAKRO będzie dyskutować o polskiej architekturze mieszkaniowej oraz śmiałych i odważnych projektach. Panel odbędzie się 24 stycznia o godz. 14:00 w Sali balowej B.

Targi 4DD to wydarzenie adresowane przede wszystkim do architektów, projektantów, designerów, przedstawicieli firm i producentów z branży, deweloperów. Ostatnie dwa dni są otwarte dla wszystkich zainteresowanych. 

Architektura aktywnie poszukuje optymalnych form, adaptując nowoczesne materiały, technologie i nowatorski design. W takiej symbiozie tworzą się trendy, które z czasem przenikają do codziennego życia. To właśnie architekci kreują naszą rzeczywistość. Cieszymy się, że często czynią to, wybierając nasze produkty – komentuje Małgorzata Respekta-Paszkiewicz. 

 

Serdecznie zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Kongresowym w Katowicach na stoisko nr 74.

 

FAKRO na 4 Design Days w Katowicach – zapraszamy!