Udostępnij

Konkurs fotograficzny „Rowerem z FAKRO” rozstrzygnięty
2015-12-15

Znamy zwycięzców konkursu fotograficznego „Rowerem z FAKRO” zorganizowanego przez firmę FAKRO, światowego wicelidera w branży okien dachowych i schodów strychowych.

W konkursie mogły wziąć udział zdjęcia w dowolnej aranżacji rowerowej, z widocznym logotypem FAKRO. Fotograficzna zabawa cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem – wpłynęło niemal 300 zdjęć.

Uczestnicy konkursu w różny sposób interpretowali jego tematykę. Nie zabrakło zdjęć rowerów z nałożonym na zdjęcie logotypem firmy. Inni zdecydowali się na sfotografowanie siebie podczas rowerowej wędrówki na tle reklamy FAKRO. Uczestnicy zaskoczyli nas swoją kreatywnością. Cieszy nas także ilość nadesłanych zgłoszeń. W pomysłowy sposób udało się połączyć jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu z frajdą wynikającą z fotografowania – komentuje Joanna Nieć, specjalista ds. Public Relations.

W Konkursie „Rowerem z FAKRO” przyznano 3 nagrody:

  • Nagrodę Główną przyznaną przez Internautów
  • Nagrodę Główną przyznaną przez Organizatora
  • Wyróżnienie Specjalne przyznane przez Organizatora

Nagrodę Główną przyznaną przez Internautów zdobył Mariusz Wasielewski. Zdjęcie jego autorstwa „Mój rower na tle natury” zdobyło największą liczbę głosów w głosowaniu Internatów, zrealizowanym za pośrednictwem strony konkursowej.  
Konkurs fotograficzny „Rowerem z FAKRO” rozstrzygnięty

Nagroda Główna przyznana przez Internautów, „Mój rower na tle natury”, Mariusz Wasielewski
 

Jury konkursu wnikliwie analizowało nadesłane zdjęcia, oceniając ich pomysłowość, walory estetyczne oraz kreatywny sposób ekspozycji logotypu FAKRO. Obrady były bardzo burzliwe, zdjęć wyróżniających się na tle wszystkich zgłoszeń konkursowych było sporo. Ostatecznie zdecydowano się na nagrodzenie dwóch prac.

Nagrodę Główną przyznaną przez Organizatora wywalczyła praca „A tu Jakub z tatą” zgłoszona przez Jakuba Marca.
 

Konkurs fotograficzny „Rowerem z FAKRO” rozstrzygnięty

Nagroda Główna przyznana przez Organizatora, „A tu Jakub z tatą”, Jakub Marzec
 

Uwagę jury konkursu skupiło również zdjęcie „FAKRO z perspektywy roweru”, którego autorem jest Jacek Wolany. To ono otrzymało Wyróżnienie Specjalne przyznane przez Organizatora.

Konkurs fotograficzny „Rowerem z FAKRO” rozstrzygnięty

Wyróżnienie Specjalne przyznane przez Organizatora, „FAKRO z perspektywą roweru”, Jacek Wolany
 

Każdy laureat Konkursu „Rowerem z FAKRO” zostanie nagrodzony rowerem górskim marki KROSS oraz rowerowymi akcesoriami – plecakiem i rękawiczkami marki 4F.

Mamy nadzieję, że otrzymane nagrody przyczynią się w jeszcze większym stopniu do aktywnego wypoczynku. Nie od dziś wiadomo, że FAKRO, poprzez działania sponsoringowe wspiera sport, ponieważ wyznacznikiem sukcesu FAKRO jest rywalizacja i dynamika.

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom, a wszystkim pozostałym dziękujemy za zainteresowanie się konkursem. Zapraszamy do kolejnych konkursów i promocji firmy FAKRO. Bieżące informacje są dostępne na www.fakro.pl.