Udostępnij

FAKRO partnerem projektu„Włącz myślenie. Postaw na Przedsiębiorczość!”

Na przełomie marca i kwietnia 2018 roku firma FAKRO będzie gościć uczestników VI edycji projektu „Włącz myślenie. Postaw na Przedsiębiorczość!” organizowanym przez władze miasta Nowego Sącza w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Nowym Sączu.

23 listopada br. w siedzibie nowosądeckiego ratusza odbyła się uroczysta konferencja inaugurująca kolejną edycję projektu. Firmę FAKRO reprezentowała Katarzyna Tomoń, specjalista ds. wspomagania procesów.

Zarówno firma FAKRO, jak i również powołana przez Prezesa Ryszarda Florka, Fundacja Pomyśl o Przyszłości od początku angażuje się w projekt. I w tym projekcie, wzorem lat ubiegłych młodzież uczęszczająca do szkół ponadgimnazjalnych z Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego, będzie gościć w siedzibie firmy. Podczas wizyty studyjnej zwiedzą zakład oraz wezmą udział w inspirujących warsztatach przeprowadzonych przez kadrę FAKRO – uzupełnia Katarzyna Tomoń.

Celem projektu „Włącz myślenie. Postaw na Przedsiębiorczość!” jest kształtowanie aktywnej, przedsiębiorczej i odpowiedzialnej postawy wśród młodzieży, popularyzacja wiedzy ekonomicznej oraz promocja lokalnych zasobów i wyróżników Sądecczyzny w obszarze przedsiębiorczości.