Udostępnij

Uśmiech pod oknami FAKRO

Życie pisze różne scenariusze. Niektórzy z nas doświadczają wielkich życiowych tragedii. Podobna dotknęła rodzinę Lubasów z Brudzowic (woj. śląskie), którym spalił się dom. Firma FAKRO pomogła rodzinie przekazując – potrzebne do wykończenia remontu – okna dachowe.

Czteroosobowa rodzina straciła swój dobytek i dach nad głową w kwietniu br. Wybiegli w piżamach na zewnątrz i tak już zostali. Na szczęście okazało się, że nie brakuje ludzi z otwartym sercem i wolą pomocy. Dziś wychodzą na prostą. A dom wygląda coraz lepiej.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Kiedy kuzynka rodziny wysłała do mnie zdjęcia spalonego domu, wiedzieliśmy, że musimy się zaangażować. Firma FAKRO nie od dziś pomaga ludziom, którzy ucierpieli na wskutek kataklizmów. Mam nadzieję, że pod naszymi oknami rodzina Lubasów po ciężkich doświadczeniach zazna spokoju – komentuje Joanna Rumin, specjalista ds. PR FAKRO.

Rodzina, to podopieczni Fundacji PoMocna, którą tworzą kobiety o mocnej chęci pomagania. Chcą zmieniać krajobraz na lepszy. Wierzą, że wszystko się da zrobić. Pomoc w remoncie spalonego domu rodziny Lubasów to jeden z ich licznych sukcesów.

W podziękowaniu skierowanym do FAKRO w imieniu Prezesa Fundacji PoMocna, Pani Marty Filas możemy przeczytać: Serdecznie dziękujemy za okazane serce i pomoc w odbudowie spalonego domu w Brudzowicach, poprzez przekazanie okien dachowych. Wdzięczni za okazane wsparcie życzymy sukcesów i pomyślności.

Firma FAKRO również życzy wszystkiego dobrego zarówno Rodzinie Lubasów jak i Fundacji.

 

Uśmiech pod oknami FAKRO