Udostępnij

Znamy grupy VIII Międzynarodowego Turnieju Sokolika w Starym Sączu

9 maja br. w siedzibie Hotelu Ibis w Nowym Sączu odbyło się losowanie drużyn, które w czerwcu zmierzą się ze sobą w sportowej rywalizacji podczas VIII Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar INNOJU w Starym Sączu. Firma FAKRO będąca Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz sponsorem Klubu Sandecja zaangażowała się także w starosądecką inicjatywę. Została partnerem tegorocznego Międzynarodowego Turnieju Sokolika.

To wydarzenie o randze międzynarodowej. Jesteśmy dumni, że odbywa się w naszym regionie. Firma FAKRO od wielu lat wspiera sport, aktywność fizyczną oraz zdrowy tryb życia. Filozofia sportowej rywalizacji jest spójna z naszą misją i filozofią działania – komentuje Sławomir Gawlik, dyrektor marketingu Grupy Fakro, reprezentujący firmę podczas losowania.

FAKRO od lat angażuje się w życie lokalnej społeczności, wspierając różnorodne wydarzenia. Turniej Sokolika obserwujemy od dłuższego czasu. Stwierdziliśmy, że to najwyższa pora się zaangażować, bo Turniej osiągnął bardzo wysoki poziom. Uważam, że nie może nas zabraknąć – dodaje Sławomir Gawlik.