Udostępnij

Tour de Pologne 2016 – z FAKRO przez Nowy Sącz

Pierwszy, sądecki etap wielkiego, kolarskiego show jest już za nami – 14 lipca 2016 roku Tour de Pologne zagościło w Nowym Sączu. Kolarze wyjechali z Zawiercia i pokonali 240 kilometrową trasę. Finiszowali na mecie mieszczącej się przy ul. Prażmowskiego. Zwycięzcą trzeciego etapu 73. Tour de Pologne UCI World Tour z Zawiercia do Nowego Sącza został Niccolo Bonifazio. FAKRO kibicowało kolarzom. Dla nich i kibiców przygotowało także wiele niespodzianek.

FAKRO ufundowało nagrodę dla kolarza, który jako pierwszy przejechał przez nowosądecką Premię Specjalną FAKRO. Szczęśliwcem okazał się Maciej Paterski. Bon o wartości 5 000 zł, odebrał z rąk Krzysztofa Krzysztonia, członka zarządu FAKRO.

Chętnie wspieramy sportowe wydarzenia. Dostarczają nam energii, która jest dla nas źródłem inspiracji i motywuje do codziennej prac. Kolarzom gratulujemy wytrwałości i życzymy szerokiej drogi – komentuje Krzysztof Krzysztoń, członek zarządu FAKRO.

FAKRO nie zapomniało także o mieszkańcach i turystach Nowego Sącza. Na swoim profilu na Facebooku firma zorganizowała wydarzenie, zapraszając uczestników do wspólnego kibicowania kolarzom. Pierwsze 600 osób, które odwiedziło stoisko FAKRO otrzymało gadżet sportowy.

Dzisiaj kolarze wyjeżdżają z Nowego Sącza i udają się do Rzeszowa.

FAKRO będzie towarzyszyć uczestnikom Tour de Pologne w każdym mieście, w którym odbędzie się zakończenie poszczególnych etapów trasy. FAKRO, wicelider globalnego rynku okien dachowych już po raz drugi zostało partnerem wyścigu