Udostępnij

FAKRO nr 1 w kategorii „Trwałość Produktu” w rankingu TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018

FAKRO nr 1 w kategorii „Trwałość Produktu”  w rankingu TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018FAKRO – światowy wicelider w produkcji okien dachowych, został wyróżniony w rankingu TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018. Produkty FAKRO znalazły uznanie wśród tysiąca niemieckich użytkowników. Firma FAKRO zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Okna dachowe” za „Trwałość produktu”. Badanie przeprowadził magazyn TESTBild we współpracy z firmą prowadzące analizy statystyczne Statista.

Na łamach magazynu TESTBild można znaleźć przejrzyste testy i rzetelne rekomendacje zakupu. TESTBild oferuje cenne informacje produktowe i pomaga w dokonaniu właściwych decyzji zakupowych w „dżungli” marek.

Top marki zostały wybrane przez 5336 ankietowanych w siedmiu kategoriach, a następnie, respondenci wybrali "Top 5" w 85 podkategoriach. Produkty FAKRO zdobyły uznanie i zajęły 1 miejsce w kategorii "Trwałość produktu", potwierdzając tym samym przewagę nad nominowanymi oknami dachowymi innych producentów.

FAKRO jest jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych z około 15 % udziałem w globalnym rynku. Produkty FAKRO są dostępne w ponad 50 krajach; wszędzie tam, gdzie jest na nie zapotrzebowanie. Firma dostarcza produkty najwyższej jakości, które zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Dlatego priorytetem FAKRO jest zapewnienie zdrowia, bezpieczeństwa i komfortu wszystkim użytkownikom przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.

Dodatkowym potwierdzeniem doskonałych parametrów technicznych są stosowne atesty i certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, wydawane przez prestiżowe instytuty na całym świecie.