Udostępnij

Okno do dachów płaskich DEF marki FAKRO laureatem TOP DESIGN award 2016

Okno do dachów płaskich DEF marki FAKRO zostało wyróżnione w konkursie TOP DESIGN award 2016. Międzynarodowe jury doceniło jego wysokie walory techniczne, użytkowe i estetyczne, przyznając mu nagrodę w kategorii Elementy wyposażenia i wnętrza.

Konkurs skierowany jest zarówno do producentów i projektantów. Jego celem jest upowszechnianie innowacyjnego wzornictwa oraz integracja środowiska producentów i projektantów, umożliwiająca współpracę oraz przygotowywanie produktów spełniających najwyższe standardy światowego rynku. Do konkursu zostały zgłoszone produkty, które są na rynku nie dłużej niż dwa lata lub zaczną być produkowane w bieżącym roku. Wśród nich nie zabrakło okna do dachów płaskich DEF marki FAKRO, które otrzymało znak i statuetkę doskonałego wzornictwa.

Okno do dachów płaskich DEF łączy wysoką jakość z technologiczną doskonałością i minimalistyczną formą. Produkt jest kolejnym dowodem na to, że FAKRO kreuje trendy i potrzeby rynku. W końcu bowiem świętujemy w bieżącym roku „25 lat innowacyjności – komentuje Sławomir Gawlik, dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Prace finalistów zostały wyeksponowane podczas 8 edycji arena DESIGN, która odbyła się od 8 do 11 marca br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.