Udostępnij

Święty Mikołaj odwiedził firmę FAKRO

Odliczamy dni do świątecznego odpoczynku, a tymczasem Święta dotarły już do firmy FAKRO. W tym roku pracowników odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoją świąteczną ekipą.

Tradycją w firmie stał się świąteczny poczęstunek oraz karki z życzeniami przekazywane pracownikom. W tym roku pracownicy wykorzystali możliwości firmy i zorganizowali dla swoich kolegów i koleżanek niespodziankę. Meleks, który na co dzień wozi gości odwiedzających firmę pomiędzy poszczególnymi halami, został świątecznie przystrojony. Wybrzmiewały z niego świąteczne kolędy i pastorałki, a Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami częstował kolegów cukierkami, ciasteczkami
i pomarańczami.

To nie jedyna świąteczna akcja w firmie. Pracownicy już trzeci rok z rzędu z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w akcję „Ubierzmy WSPÓLNIE choinkę FAKRO”. Zgodnie z założeniami akcji na drzewie pojawiły się świąteczne ozdoby z wykorzystaniem marki, produktów i symboli FAKRO. Miłym akcentem była także akcja „Świąteczne selfie w FAKRO” – pracownicy ochoczo robili sobie selfie z wykorzystaniem świątecznych gadżetów. Otrzymali także dodatkowy bonus – świąteczne przelewy mikołajkowe.

Wszystkim pracownikom i mieszkańcom Sądecczyzny życzymy zdrowych, spokojnych, radosnych i pełnych pokoju Świąt – podsumowuje Bożena Damasiewicz, dyrektor Biura Zarządu.