Udostępnij

Święta w FAKRO

Zapach mandarynek i świątecznych pierniczków rozchodzi się już na portierni. Wchodzących na teren firmy FAKRO pracowników i gości wita przystrojony świerk. Na drzewie przed wejściem do biurowca powiewają ręcznie robione ozdoby. Wyszywane z folii dachowej choinki, łańcuch z uszczelek do okien, bombki z napisem FAKRO. Pracownicy już drugi rok z rzędu z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w akcję „Ubierzmy WSPÓLNIE choinkę FAKRO”. Zgodnie z założeniami akcji na drzewie pojawiły się świąteczne ozdoby z wykorzystaniem marki, produktów i symboli FAKRO. Pracownicy zaskakują swoją kreatywnością i zaangażowaniem. W akcję włączyli się także nasi koledzy ze spółek produkcyjnych Stolart i Sandrew – wyjaśnia Anna Korczyk, specjalista ds. PR FAKRO i koordynator akcji.  

Poza WSPÓLNĄ choinką FAKRO świąteczny klimat zapewnił Zarząd firmy częstując pracowników aromatycznym poczęstunkiem – we wszystkich działach i na korytarzach korzenny zapach pierniczków przeplata się ze słodkim zapachem mandarynek. Pracownicy w ramach działów spotykają się podczas świątecznych spotkań, by wspólnie celebrować ten wyjątkowy czas i złożyć sobie życzenia.

Choinka pracowników FAKRO pokazuje ducha zespołu, który tworzy firmę FAKRO. Silny, pracowity, kreatywny, zaangażowany i zjednoczony – komentuje Bożena Damasiewicz, dyrektor Biura Zarządu FAKRO.

Świąteczną niespodzianką są także „Mikołajkowe Zjazdy Saneczkowe” dla pracowników Grupy Fakro i ich rodzin upoważniające do zjazdów na torze saneczkowym w Muszynie. To niesamowita frajda dla dzieci i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu – komentuje jedna z pracownic FAKRO.

Tradycyjnie pracownicy otrzymują także bony świąteczne i paczki żywnościowe.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzielimy się z Państwem pozytywną, świąteczną atmosferą, życząc zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt – dodaje Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu ds. marketingu.