Udostępnij

Marka FAKRO otrzymała nagrodę Superbrands 2014 na Słowacji
2014-06-12

Miło nam poinformować, że marka FAKRO otrzymała nagrodę Superbrands 2014 na Słowacji.

To dla firmy FAKRO bardzo cenne wyróżnienie i potwierdzenie, że udało nam się stworzyć rozpoznawalną globalną markę. Nie byłoby to możliwe bez klientów, którzy wybierają produkty FAKRO, bez partnerów handlowych, którzy wspólnie budują wiarygodność i pozycję marki FAKRO na rynku polskim i światowym jak również bez pracowników, którzy wnoszą wkład w rozwój firmy. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Firma FAKRO, oprócz starań o zapewnienie wysokiej jakości produkcji i rozwój rynków zbytu, bardzo dużą wagę przykłada do rozwoju gospodarczego naszego kraju. Tym cenniejsza jest dla nas informacja, że polskie produkty są doceniane i promowane poza granicami kraju.

Marka FAKRO otrzymała nagrodę Superbrands 2014 na SłowacjiNagrody Superbrands zwane Oskarami Marketingu, oceniają to, co najważniejsze: siłę i wyrazistość marki. Wyróżnione zostają najefektywniejsze, długofalowe strategie marketingowe i zintegrowane działania, które budują tożsamość marki.

Organizacja wyłania najsilniejsze marki na danym rynku. Nagrodzeni to ścisła elita. Przynależność do tego grona nobilituje markę, firmę i wszystkich pracowników.

Tytuł Superbrands w wielu krajach stanowi dla konsumentów istotne kryterium wyboru. Jest to możliwe dzięki czytelnym zasadom nominowania i nagradzania oraz kompetentnej pracy niezależnej Rady Marek (jury) składającej się z czołowych przedstawicieli biznesu, instytutów badań marketingowych, agencji reklamowych i mediów. Po tytuł Superbrands nie można się zgłosić, nie można go kupić, jest wybierany przez jury całkowicie niezależnie, dlatego to tak cenna nagroda.