Udostępnij

Studenci poznali FAKRO "od kuchni"

Studenci z małopolskich uczelni, choć nie tylko –  często odwiedzają firmę FAKRO, jedną z największych firm w regionie. Tym razem progi światowego wicelidera w produkcji okien dachowych przekroczyli studenci II roku studiów magisterskich z Instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

16 stycznia br. studenci z kierunków: ekonomika i organizacja przedsiębiorstw uczestniczyli w wizycie studyjnej w firmie FAKRO. Inicjatorem wizyty był opiekun grupy dr n. ekon. Jarosław A. Handzel.

Zajęcia odbyły się w ramach przedmiotu „Przedsiębiorstwo w gospodarce lokalnej i regionalnej”. Celem wizyty było zapoznanie się studentów z funkcjonowaniem nowoczesnego zakładu produkcyjno - handlowego. Studenci w trakcie spotkania mieli możliwość uczestniczenia w prezentacjach dotyczących historii przedsiębiorstwa, zapoznali się z procesem rekrutacji i procesami nowoczesnego zarządzania. Najważniejszym punktem wizyty studyjnej było zwiedzanie zakładu. Wizyta studyjna pozwoliła uczestnikom poznać praktyczną stronę organizacji zakładu i poznania nowoczesnych form zarządzania – komentuje Jarosław Handzel.

 

Studenci poznali FAKRO \