Udostępnij

Rowerem w szczytnym celu – Albintra-FAKRO Classic 2.0

Choć pogoda w tym roku nie dopisała, aż 400 osób wzięło udział w 2. edycji Albintra-FAKRO Classic, która odbyła się 4 września br. Do belgijskiego Broechem, w którym mieści się siedziba firmy Albintra, przybyło wielu amatorów kolarstwa. W trakcie dobrej zabawy i w wyśmienitej atmosferze wsparli potrzebujących.

Drużynę FAKRO reprezentowała mocna grupa, która wraz z rzeszą fascynatów jazdy jednośladem pokonała trasy: 60- cio kilometrową (żeńską), liczącą 100 km (męską) oraz 30 km tzw. rodzinną.

W duchu sportowej rywalizacji – podobnie jak w ubiegłym roku – kolarze wsparli centrum rehabilitacji dzieci i młodzieży Pulderbos. Widząc entuzjazm rowerzystów oraz ich zaangażowanie w pomaganie, nasz poziom motywacji do dalszej pracy sięga zenitu – z radością komentuje Steven Hare Bosh, dyrektor Centrum Rehabilitacyjnego Pulderbos.

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i pomoc organizacyjną. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do odbudowania naszego ośrodka. Ekipa FAKRO, to niesamowici ludzie, pełni pasji, energii i otwartości na innych – podsumował Thierry Raets, dyrektor generalny Albintry, współorganizator wyścigu.

Wyścigi kolarskie na trwałe wpisały się do kalendarza marketingowych wydarzeń, realizowanych na rynkach Beneluxu. Są bardzo pozytywnie odbierane. Wzmacnianie wizerunku firmy przez wspieranie sportu i szlachetnych postaw jest szczególnie bliskie marketingowej strategii FAKRO. Bardzo cieszę się, że koledzy i koleżanki z Grupy FAKRO wzięli udział w tym szczytnym celu. Oprócz wzmocnienia kondycji i pomocy na rzecz Pulderbos, mogli podziwiać malownicze, belgijskie krajobrazy. To drobne podziękowanie za okazaną życzliwość – uzupełnia Sabina Sujew, kierownik rynku Benelux.

Organizatorom gratulujemy profesjonalizmu, rowerzystom sukcesów, wszystkim – otwartości na pomaganie potrzebującym.