Udostępnij

Siła, prędkość i precyzja – czyli co łączy Rajdy Samochodowe z zawodem Dekarza

Współzawodnictwo, duch walki i determinacja na wydarzeniach sportowych, łączą ludzi. Wiemy, że wspólne działanie, wymiana doświadczeń i dzielenie pasji tworzą doskonałą okazję do integracji, szczególnie osób pracujących w jednej branży.

Za nami kolejny, bo już XIX Ogólnopolski Rajd Samochodowy Dekarzy, który odbył się w dniach 11-13 czerwca br. Organizatorem był Łódzki Oddział Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, a uczestniczyło w tym wydarzeniu 56 drużyn. Gospodarzem imprezy było malownicze Darłówko, które gościło dekarzy wraz z rodzinami z całej Polski. Przed uczestnikami postawione zostały ciekawe wyzwania, podzielone na 11 kategorii. W tym roku na punkcie kontrolnym FAKRO, zawodnicy zmierzyli się z celnością strzelania piłki do bramki. Nie bez powodu taka kategoria, ponieważ jako Oficjalny Partner Reprezentacji Polski, przygotowaliśmy dla zwycięzców, bilety na mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 i gadżety pomocne podczas przeżywania sportowych emocji.

„Od lat współpraca z dekarzami jest dla nas bardzo istotna. Jako sponsor XIX Ogólnopolskiego Rajdu Samochodowego Dekarzy, mieliśmy okazję poczuć zaangażowanie, determinację oraz profesjonalizm podczas tego wydarzenia – cechy, którymi na co dzień wykazują się dekarze. Pracują w pocie czoła, wkładając ogrom siły i energii, żeby jak najlepiej pokryć dachy polskich domów. Cieszymy się, że tak jak produkty FAKRO towarzyszą codziennie w pracy dekarza, tak i w przypadku minionego rajdu samochodowego, mogliśmy wspólnie przeżywać towarzyszące mu emocje.” - podkreśla Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Z nadzieją wyczekujemy kolejnego, jubileuszowego rajdu.

 

Materiały do pobrania