Udostępnij

Pracownicy FAKRO na fali mundialowego kibicowania

W ramach inicjatywy „FAKRO na sportowo” pracownicy firmy uczestniczyli w licznych rozgrywkach sportowych. Dodatkową atrakcją był konkurs „Zaczynamy kibicowanie”, w którym pracownicy wygrali aż 50 biletów na mecze Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej.

Konkurs „Zaczynamy kibicowanie” został rozstrzygnięty podczas V Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa FAKRO, który odbył się 26 maja br. na terenie Instytutu Kultury Fizycznej sądeckiego PWSZ- tu.

Zadanie polegało na zdobyciu drużynowo jak największej liczby punktów, pozyskanych dzięki strzelnym strzałom w oznaczone i różnie punktowane miejsca w światło bramki .

Nagrodą w konkursie było 25 biletów na mecz Polska-Chile, który odbył się 8 czerwca w Poznaniu oraz kolejne 25 – na mecz Polska-Litwa, który 12 czerwca zakończył się zwycięstwem Biało-Czerwonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Firma FAKRO jako Oficjalny Partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej od dawna daje pracownikom możliwość zakupu biletów na mecze Biało-Czerwonych. Tym razem postanowiliśmy przekazać również pulę 50 zaproszeń w formie nagrody w konkursie. Jak widać, taka nagroda, była strzałem w dziesiątkę, ponieważ pracownicy licznie wzięli udział w zabawie – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu.

Wspólne kibicowanie ma w sobie wielką moc – integruje ludzi i wyzwala emocje. Na stadionie wspaniała atmosfera fiesty, fala meksykańska, doskonałe nastroje szczególnie po pierwszej  i zaraz po drugiej zdobytej przez naszych bramce. Ostatecznie wynik 2:2 wszystkich zadowolił i w doskonałych humorach wyruszyliśmy w drogę powrotną – komentuje uczestniczący w meczu Polska-Chile Sławomir Gruca, specjalista ds. realizacji sprzedaży eksportowej FAKRO.