Udostępnij

Pracownicy FAKRO absolwentami Informatyki w biznesie na WSB

Pracownicy FAKRO absolwentami Informatyki w biznesie na WSB

 

24 pracowników FAKRO z powodzeniem zakończyło studia na kierunku „Informatyka w biznesie”. To kierunek  adresowany wyłącznie dla pracowników sądeckiej firmy. Został utworzony na początku 2022 roku w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University.

 

Udział w tych studiach to dla pracowników FAKRO wartość dodana, pozwalająca na rozwój i podnoszenie swoich kompetencji. Firma FAKRO nie po raz pierwszy wykazało się inicjatywą i zaangażowaniem w rozwój swoich pracowników. Firma organizuje dla pracowników różne wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia. W minionym roku FAKRO zostało wyróżnione i znalazło się w prestiżowym gronie laureatów Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy w kategorii Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników.

 

Studia te stanowiły doskonałą okazję dla pracowników FAKRO, aby poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę z zakresu informatyki w biznesie. Program składał się z różnorodnych modułów, które obejmowały takie zagadnienia, jak projektowanie systemów informatycznych, programowanie, analitykę biznesową czy też zarządzanie projektami IT.

 

Odpowiedzią na zmiany jest ciągłe doskonalenie. Tylko w taki sposób możemy uczestniczyć w kreowaniu rzeczywistości i podążać w kierunku cyfryzacji, automatyzacji i nowoczesnych technologii, zgodnie z ważnym dla nas nurtem transformacji cyfrowej. Wiedza zdobyta przez naszych studentów jest ogromną wartością dla naszych działań i wsparciem w długotrwałym procesie zmian, który jest nieunikniony - komentuje Krzysztof Krzysztoń - Członek Zarządu ds. Logistyki i IT w FAKRO.

 

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia studiów przez zespół FAKRO odbyło się 17 kwietnia br. w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

 

Gratulujemy absolwentom osiągnięcia tego ważnego etapu w ich karierze zawodowej i życzymy im dalszych sukcesów.