Udostępnij

Oświadczenie FAKRO z dnia 24.07.2023 r. w sprawie dołączenia do Rady Sponsorów i Partnerów PZPN.

Firma FAKRO już od 19 lat jest Oficjalnym Partnerem Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej - partnerem wiarygodnym i odpowiedzialnym. Te dwie wartości wpisane są w DNA naszej firmy.

 

Wspieranie polskiej reprezentacji w piłce nożnej to  dla nas możliwość promowania naszego kraju na arenie międzynarodowej, budowania jedności Polaków wokół rywalizacji sportowej i angażowania Polaków do współpracy w budowaniu dobrobytu w naszym kraju. Od lat promujemy hasło „W gospodarczych mistrzostwach świata jesteśmy jedną drużyną” (więcej www.pomysloprzyszlosci.org). Mecze polskiej reprezentacji to także okazja do spotkań i budowania relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

 

Dlatego podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do Rady Sponsorów i Partnerów PZPN. Widzimy w tym realną szansę wpływu na utrzymanie transparentności relacji, większą decyzyjność, co w rezultacie pozwoli w przyszłości uniknąć nieporozumień, z jakimi zmagaliśmy się w ostatnim czasie. Chcemy zapewnić, że naszym celem obecności w Radzie będzie zapewnienie Drużynie Narodowej oraz jej Sponsorom i Partnerom dobrego wizerunku oraz szacunku kibiców.