Udostępnij

Okno dachowe FAKRO GREENVIEW – „EKOPRODUKTEM 2023”

Okno dachowe FAKRO GREENVIEW – „EKOPRODUKTEM 2023”

 

FAKRO produkuje ekologiczne okna dachowe, które dają niezbędne do życia światło mające pozytywny wpływ na nasze zdrowie i dobry nastrój.  Nowa generacja okien dachowych GREENVIEW została skonstruowana z dbałością zarówno o ekologię, jak i ekonomię. Zastosowana technologia wpływa na ochronę ciepła, a tym samym na mniejsze zużycie energii potrzebnej do ogrzania naszego poddasza. Linia GREENVIEW wpisuje się idealnie w przyświecającą FAKRO filozofię GO GREEN.

 

Zielony kolor, zawarty w logo FAKRO towarzyszy nam od samego początku powstania firmy, a kojarzona z nim ekologia to aspekt, który przenika każdy etap naszego rozwoju.

 

Dziękujemy za to wyróżnienie. Wszystko co robimy jest zawsze z myślą o lepszej przyszłości naszych dzieci. Projektujemy, planujemy i produkujemy z dbałością o środowisko naturalne. Okno dachowe GREENVIEW pointuje naszą proekologiczną działalność – komentuje odbierający nagrodę Paweł Kołbon, Kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami.

 

Uroczystość oficjalnego ogłoszenia laureatów II edycji programu EKOPRODUKT  oraz wręczenie okolicznościowych statuetek i certyfikatów odbyła się podczas Konwentu Stolarki w dniach 23-24 lutego 2023 r. w Zamku Gniew.

Okno dachowe FAKRO GREENVIEW – „EKOPRODUKTEM 2023”