Udostępnij

„Najpiękniejszy dach na świecie” - FAKRO wspiera konkurs IFD AWARD 2019 i Kongres IFD

Firma FAKRO od wielu lat docenia działania dekarzy. W tym roku po raz 14-sty ma zaszczyt wesprzeć 67. Międzynarodowy Kongres IFD, który odbędzie się w Edynburgu, w dniach 25-28 września. Dodatkowo FAKRO jako członek partnerski IFD zgłosił do konkursu IFD AWARD 2019 budynek referencyjny Renngasse z Wiednia oraz ekologiczny, modułowy budynek Green Unit z Wielkiej Brytanii.

Jednym z najważniejszych wydarzeń w tym roku, jest rozstrzygnięcie konkursu IFD AWARD 2019. Spośród 16 nominacji w 4 kategoriach: dach skośny, płaski, metalowy i fasady zostanie wybrany "Najpiękniejszy dach na świecie". Jury nagrodzi doskonały kunszt sztuki dekarskiej i już na gali 27 września poznamy zwycięskie realizacje z każdej kategorii.

Zgłoszony przez firmę FAKRO budynek Renngasse Nr 10 znajduje się w samym centrum Wiednia. Pełne pokrycie obiektu, od szczytu poprzez fasadę brązowymi i złotymi panelami elewacyjnymi nadaje oryginalnego i nowoczesnego wyglądu. Budynek charakteryzuje się dwukondygnacyjnym poddaszem, w którym zastosowano niestandardowe okna dachowe FAKRO z energooszczędnymi, 3-szybowymi pakietami. Ponadto okna dachowe zostały wyposażone w elektryczne i solarne markizy AMZ.

Podczas jednego z paneli kongresu, manager FAKRO rynku BENELUX oraz przewodnicząca roboczej grupy marketingowej IFD z ramienia członka partnerskiego IFD Pani Sabina Sujew, zabierze głos na temat działań marketingowych dedykowanym dekarzom.

W sektorze budowlanym istotną rolę odgrywa poprawny montaż, szczególnie w dobie szybko zmieniających się standardów i pojawiających się nowych trendów. Obecnie dla organizacji IFD wyzwaniem jest tworzenie nowych, globalnych kanałów i narzędzi komunikacji przeznaczonych dla dekarzy. Jestem dumna, że FAKRO jest doradcą w tworzeniu tego typu strategii, co także wpływa na zwiększenie znajomości marki w międzynarodowym środowisku dekarzy” – komentuje Pani Sabina Sujew.