Udostępnij

Okna FAKRO nagrodzone statuetką TopBuilder 2016
2015-12-16

10 grudnia br. odbyła się uroczysta Gala wręczenia statuetek TopBuilder 2016. Wśród wielu nagrodzonych nie zabrakło również produktów marki FAKRO. Wyróżniono dwa innowacyjne: okno do płaskich dachów DXW oraz Okno dachowe FTP-V Z-Wave sterowane elektrycznie.

Okna marki FAKRO zostały uznane przez kapitułę konkursu za produkty o najwyższej jakości. W konkursie nagradzane są nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne, a także produkty IT mające zastosowanie w architekturze i budownictwie. Wyróżniane są również usługi i produkty finansowe, jak również projekty, inicjatywy, programy i przedsięwzięcia dedykowane branży budowlanej.

To nie pierwsza edycja plebiscytu, w której produkty FAKRO otrzymują zaszczytny tytuł, akcentujący ich jakość, funkcjonalność i innowacyjność. Produkty marki FAKRO już sześciokrotnie otrzymały tytuł i statuetkę TopBuilder.

Oferta produktów marki FAKRO jest bardzo szeroka. Różnorodność akcesoriów zewnętrznych i wewnętrznych oraz nowoczesne rozwiązania w stolarce okiennej, pozwalają firmie FAKRO wyróżniać się innowacyjnością na tle konkurencji.

Można powiedzieć, że innowacyjność to drugie imię FAKRO. To dzięki niej jesteśmy światowym wiceliderem w branży okien dachowych i schodów strychowych. Otrzymana nagroda, to jeden z symboli naszej, wypełniającej misję FAKRO pracy – mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO.

Organizatorem konkursu jest miesięcznik „Builder”.