Udostępnij

Zmotoryzowani przedstawiciele branży budowlanej w FAKRO

8 czerwca, ulica Węgierska w Nowym Sączu zaroiła się od lśniących motocykli. Po raz kolejny, do siedziby firmy FAKRO, czołowego producenta okien dachowych przyjechało ponad 150 motocyklistów, przedstawicieli branży budowlanej z całej Polski. MOTO FAKRO na stałe zagościło w kalendarzu partnerów biznesowych FAKRO. Tegoroczne „Motocyklowe Spotkanie Budowniczych Rzeczpospolitej”, odbyło się w dniach 7-10 czerwca.

MOTO FAKRO to połączenie zamiłowania do motocykli i zdobywania wiedzy. Celem spotkania branżystów jest pogłębienie relacji z naszymi partnerami oraz integracja środowiska budowlanego skupionego wokół FAKRO – komentuje Paweł Kołbon, kierownik działu szkoleń produktowych.

Oficjalna część MOTO FAKRO rozpoczęła się od uroczystego przejazdu peletonu z Muszyny, gdzie nocowali goście, do Nowego Sącza. Motocykliści zwartym szykiem przyjechali do Nowego Sącza Doliną Popradu. W ramach trzydniowej wizyty na Sądecczyźnie, architekci, sprzedawcy i dekarze z całej Polski wzięli udział w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach, podczas których przedstawione zostały nowości produktowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w produktach marki FAKRO.

Firma FAKRO zadbała nie tylko o merytoryczną część spotkania. Uczestnicy motocyklowego spotkania mieli do wyboru kilka propozycji wycieczek fakultatywnych, wyjazd do Czerwonego Klasztoru, Słowackiego Raju, na Baseny Termalne w Białce Tatrzańskiej lub też wycieczkę do Stróż.

W tym roku, w imprezie wzięli udział także pracownicy firmy, będący jednocześnie pasjonatami motocyklowych wypraw. Tak swój udział w wydarzeniu opisuje Piotr Żak, konstruktor i Ambasador marki FAKRO: Wszędzie widniały chorągiewki FAKRO przytwierdzone do jednośladów, które przejechały na to wydarzenie niejednokrotnie daleką drogę. Dało się zauważyć tablice rejestracyjne z całej Polski. Fajnie było wziąć udział w takim wydarzeniu pod marką FAKRO, zwłaszcza w grupie ludzi z pasją, ludzi wzajemnie sobie życzliwych, dla których motocykl to nie tylko pojazd, to coś więcej, czasem kolejny „członek rodziny”.

To już 7 edycja MOTO FAKRO. Wydarzenie świetnie się przyjęło. To okazja do integracji całej branży - przyjeżdżają architekci, dekarze, sprzedawcy, właściciele firm handlowych. Znajomości, które nawiązujemy, często przyjaźnie, to relacje, do których wraca się przez cały rok – podsumowuje pomysłodawca i współorganizator imprezy, dyrektor regionalny FAKRO, Paweł Ulak.