Udostępnij

Młodzi Liderzy w FAKRO

"Prawie 30 uczestników XIV Forum Ekonomicznego Młodych Liderów i projektu "Inkubator współpracy polsko-czeskiej" odwiedziło siedzibę nowosądeckiej firmy FAKRO. Przez pięć dni będą uczestniczyć w licznych spotkaniach, panelach, dyskusjach i wizytach studyjnych. Podczas jednej z nich odwiedzili światowego wicelidera w produkcji okien dachowych.

Firma FAKRO już po raz kolejny gościła uczestników Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. Podczas wizyty studyjnej młodzież zapoznała się z historią i specyfiką firmy. Myślę, że największą atrakcją była możliwość zwiedzenia zakładu produkcyjnego i poznanie – „od kuchni” jak powstają okna dachowe i inne produkty marki FAKRO. Mamy nadzieję, że wizyta w FAKRO była inspirująca. Wszystkim uczestnikom życzymy odwagi do realizowania marzeń. Dzięki nim i ciężkiej pracy można osiągnąć wiele, czego przykładem jest sukces FAKRO – komentuje Joanna Rumin, specjalista ds. PR FAKRO.

XIV edycja Forum Ekonomicznego Młodych Liderów zgromadziła około 300 młodych osób z 30 krajów. Jest wydarzeniem towarzyszącym Forum Ekonomicznemu w Krynicy- Zdroju.

Projekt "Inkubator współpracy polsko-czeskiej" jest realizowany w ramach zadania publicznego „Forum Polsko-Czeskie na rzecz zbliżenia społeczeństw, pogłębionej współpracy i dobrego sąsiedztwa 2019”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych."