Udostępnij

Konkurs Czyste powietrze z Muratorem zakończony!

Za nami kolejna, trzecia już edycja konkursu "Czyste powietrze z Muratorem", którego firma FAKRO, od samego początku, jest partnerem. W finale konkursu nagrody przyznano w czterech kategoriach, a firma FAKRO była sponsorem nagrody w kategorii OKNA DACHOWE.

Zwycięzcą została rodzina p. Daniela z malowniczego Nowego Wiśnicza (woj. Małopolskie), u którego ekipa FAKRO zamontowała sześć energooszczędnych, trzyszybowych okien dachowych. Okna zainstalowane zostały w dwóch zespoleniach oraz dwa pojedynczo, a jedno z nich doświetli przyszłą łazienkę. Do szczelnego i ciepłego połączenia okien z połacią dachu zastosowano kołnierze w wersji Thermo oraz zestawy izolacyjne XDP. Wszystkie okna zostały wyposażone w markizy AMZ, skutecznie chroniące przed nagrzewaniem.

Celem akcji Czyste powietrze jest uświadamianie, jakie korzyści można osiągnąć dzięki ociepleniu domu i wymianie nieefektywnych urządzeń grzewczych, a także jak przeprowadzić skuteczną termomodernizację budynku z wykorzystaniem dotacji, pożyczek i ulgi podatkowej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!