Udostępnij

Konferencja szkoleniowa dla Najlepszych Partnerów

Malownicze południe Polski w każdej porze roku urzeka. Właśnie w centrali FAKRO, w Nowym Sączu oraz w Muszynie zorganizowana została „Konferencja Szkoleniowa dla Najlepszych Partnerów”. W dniach 28.02 – 03.03.2019 r., FAKRO gościło architektów, przedstawicieli stowarzyszeń oraz dziennikarzy branżowych. W trakcie pobytu goście uczestniczyli w Konferencji na temat „Strategii rozwoju oraz tendencji na rynku budowlanym”. Wizyta była także okazją do zwiedzenia zakładu produkcyjnego oraz Działu Badań i Rozwoju.

Podczas uroczystej gali, partnerzy FAKRO zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami za wieloletnią, owocną współpracę, wielkie zaangażowanie oraz okazywane zaufanie.

W jeszcze zimowym krajobrazie goście aktywnie uczestniczyli w zimowych dyscyplinach sportowych, a także korzystali z relaksacyjnych zabiegów w Spa w Centrum Szkoleniowym FAKRO w Muszynie.

Na sukces firm składa się wiele elementów. Ważna jest codzienna, rzetelna praca oraz owocna i efektywna współpraca z ludźmi. Długofalowe relacje oparte na zaufaniu są dla nas bardzo ważne. Nasi partnerzy biznesowi wspólnie z nami budują markę FAKRO. Dziękujemy im za to – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za udział i wspólnie spędzone niezapomniane chwile.