Udostępnij

Kolejne MOTO FAKRO

9 czerwca br. ponad stu motocyklistów, przy warkocie silników i dźwiękach klaksonów, wjechało na teren nowosądeckiej siedziby FAKRO.

MOTO FAKRO na trwałe wpisało się w kalendarz wydarzeń FAKRO. Tłumnie uczestniczą w nim partnerzy biznesowi: architekci, dekarze, dystrybutorzy oraz pracownicy i doradcy techniczni FAKRO. Ich wizyta na Sądecczyźnie połączona była z warsztatami biznesowymi prowadzonymi przez zespół szkoleniowców FAKRO. „Harleyowcy” zwiedzili także zakład, podczas którego poznali produkcję „od kuchni”.

Odwiedziny FAKRO to jedno z wydarzeń na mapie trwającego od 8 do 11 czerwca „Motocyklowego Spotkania Budowniczych Rzeczpospolitej” – jak nazywają wydarzenie sami uczestnicy.

Na początku była grupa inicjatywna, z dwoma dealerami, trzema dekarzami i prezesem Krzysztofem Kronenbergerem. Zrobiliśmy rekonesans. Stwierdziliśmy, że ta konwencja byłaby super i zorganizowaliśmy większe spotkanie miłośników dwóch kółek z branży budowlanej. To było w 2014 roku – wspomina Paweł Ulak, dyrektor regionalny FAKRO.

Po odwiedzeniu centrali firmy uczestnicy wydarzenia na swoich „stalowych rumakach” udali się do nieodległej Muszyny. Tam będą uczestniczyć w profesjonalnych w szkoleniach i warsztatach, podczas których zostaną przedstawione nowości produktowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w produktach marki FAKRO.

MOTO FAKRO to okazja do spotkania się pasjonatów. Zbudowane relacje nie są wyłącznie biznesowe. Nawiązane przyjaźnie trwają latami – uzupełnia Sławomir Gawlik, dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.