Udostępnij

Kino Kobiet FAKRO

Z okazji Dnia Kobiet, panie pracujące w firmie FAKRO razem wybrały się do kina. W akcji zorganizowanej przez firmę „Kino Kobiet FAKRO” wzięło udział aż 450 kobiet.

 Kino Kobiet FAKRO wpisało się w firmową tradycję. W tym roku kobiety miały do wyboru jeden z dwóch seansów. W piątek panie spotkały się na seansie filmu „Prawda” – nowości kinowej, którego polska premiera odbyła się właśnie 6 marca. Alternatywą cieszącą się nieco większym zainteresowaniem była kultowa komedia „Mayday”, która zgromadziła ponad 300 kobiet.

Wielki entuzjazm wzbudziły życzenia przygotowane dla swoich koleżanek z pracy przez mężczyzn pracujących w FAKRO. Wyświetlone przed seansem na dużym ekranie wywołały uśmiech na twarzach kobiet.

W wydarzeniu wzięły udział kobiety pracujące w nowosądeckiej siedzibie FAKRO oraz zamiejscowej spółce naszej grupy – Stolarcie w Dobrej. Wspólne wyjście do kina było okazją do integracji i odpoczynku od codzienności – komentuje Bożena Damasiewicz, dyrektor Biura Zarządu, organizator akcji.

Wspólne wyjście do kina zostało zorganizowane także w pozostałych zamiejscowych wydziałach w FAKRO – w Rudniku nad Sanem oraz w Mielcu.

Ponadto w tym dniu nie zabrakło słodkiego poczęstunku – przełożeni – w imieniu firmy –  wręczyli paniom czekolady.  To symboliczny, ale bardzo sympatyczny gest uznania i szacunku – dodaje Damasiewicz.