Udostępnij

JANUSZ KOMURKIEWICZ (FAKRO) PREZESEM POiD NA KOLEJNĄ KADENCJĘ

Po kolejnych czterech latach, 27 maja 2022 roku, Walne Zgromadzenie Członków POiD, ponownie wybrało nowe władze Związku. Prezesem na kolejną kadencję został Janusz Komurkiewicz – Członek Zarządu ds. Marketingu w FAKRO. Zgromadzeniu towarzyszyło także sprawozdanie i podsumowanie działalności i sukcesów Związku w latach 2018-2022.

Od 2003 roku Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD) to największa organizacja, która swoim ogólnopolskim zasięgiem zrzesza firmy branży budowlanej, w tym producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki. Członkowie Związku wspólnymi siłami i wiedzą działają na rzecz zmian w budownictwie i ustawodawstwie w zakresie norm i wymagań budowlanych. POiD pokazuje nowe kierunki i cele w rozwoju sektora, który reprezentuje. Integracja środowiska branżowego w celu wypracowania nowoczesnych rozwiązań, dostępu do rzetelnych informacji i kontaktów z instytucjami krajowymi, pozwala na jeszcze lepszą i profesjonalną promocję polskiej stolarki na rynkach międzynarodowych. Przynależność do Związku POiD, który stale rośnie w siłę, jest wyróżnieniem i podkreśla ważność celu jaki organizacja wyznaczyła. Podczas Walnego Zgromadzenia 27 maja Prezesem Związku POiD ponownie został Pan Janusz Komurkiewicz.

„Cieszę się zaufaniem, którym od lat obdarzają mnie członkowie Związku. Prężnie działamy ramię w ramię, aby rynek budowlany stale się rozwijał, a tym samym otwierał nowe możliwości dla producentów stolarki. W obecnych czasach zderzamy się z wieloma wyzwaniami ekonomicznymi i gospodarczymi. Ostatnie wydarzenia i kryzysy wymusiły branżę budowlaną do wielu zmian, w tym również tych z zakresu produkowania w zgodzie ze środowiskiem. Temat Zrównoważonego Rozwoju będzie niewątpliwie poruszany w każdym wątku naszej dalszej działalności.” – mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu w FAKRO.