Udostępnij

FAKRO uczestnikiem FORUM KOBIET W LOGISTYCE

5 czerwca br. odbyło się „VI Forum Kobiet w Logistyce” organizowane przez portal pracujwlogistyce.pl, podczas którego doświadczeniami FAKRO – krajowego lidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych – podzielił się Arkadiusz Gdula, dyrektor ds. logistyki i dystrybucji FAKRO. Wygłosił prelekcję na temat logistyki firmy lokalnej w przestrzeni globalnej.

Uczestniczki forum były pod wrażeniem, wielkości eksportu i obszaru ekspansji. Większość z nich była mile zaskoczona faktem rodzinnego kapitału oraz wysoką dynamiką rozwoju. Użytkownicy naszych produktów pochwalili je, a po prezentacji zgłosiło się kilka pań, które są na etapie planowania budowy lub budowy domów i są zainteresowane naszymi produktami – skomentował Arkadiusz Gdula.

FAKRO już po raz kolejny uczestniczyło w forum. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i branżowych dyskusji. Podczas forów firmy pokazują więcej niż w codziennym biznesie – uzupełnia Arkadiusz Gdula.

6 czerwca w ramach drugiego dnia „Forum Kobiet w Logistyce” grupa uczestniczek wydarzenia odwiedziła nowosądecką siedzibę FAKRO. Uczestniczyły w prezentacji o firmie oraz zwiedziły zakład produkcyjny.

Zachwyca mnie nowoczesność firmy FAKRO oraz otwartość na uczestnictwo w konferencjach także związanych ze wspieraniem społeczności lokalnej. Jestem zadowolona z wizyty w FAKRO i całej konferencji. Nas, kobiet w całej logistyce jest mało. Ważne jest żeby się wspierać i wzajemnie się od siebie uczyć, czemu służą podobne wydarzenia – podsumowuje Beata Krawczyk, jedna z uczestniczek konferencji, dyrektor zarządzający w firme Mainfreight, która w 2012 roku otrzymała tytuł „Kobiety
w Logistyce”.

W „VI Forum Kobiet w Logistyce” z ramienia FAKRO wzięły udział także panie – Halina Myjak, z- ca dyrektora ds. logistyki i dystrybucji oraz Renata Borucka, kierownik działu realizacji sprzedaży eksportowej, które w ramach wydarzenia miały okazję zobaczyć terminal intermodalny w Gliwicach.

W logistyce FAKRO pracuje kilkanaście kobiet, a swoje zadania wykonują bardzo sumienne – spointował Arkadiusz Gdula.