Udostępnij

FAKRO wspiera polską reprezentację podczas Mistrzostw Europy 2023 w parakolarstwie

FAKRO wspiera polską reprezentację podczas Mistrzostw Europy 2023 w parakolarstwie

 

W Rotterdamie odbyły się Mistrzostwa Europy w parakolarstwie, w których udział wzięli także reprezentanci Polski. Jednym z nich był pan Marek Wiśniewski, dumnie reprezentujący swój kraj przy wsparciu FAKRO. Jednocześnie w różnych częściach Rotterdamu rozgrywały się zawody w 10 różnych paradyscyplinach sportowych, w których rywalizowało wielu zawodników z całej Europy.

 

Wśród zawodników byli także sportowcy z Polski, jednym z naszych reprezentantów był Pan Marek, który pod szyldem FAKRO reprezentował swój kraj podczas zawodów w kolarstwie ręcznym (hanbike). O puchar walczyło sporo uczestników, na mecie przywitali ich wiwatujący kibice trzymający kciuki za swoich faworytów. Wyścig był bardzo emocjonujący, wynik do końca był niepewny.

 

Pan Marek Wiśniewski poprzez swój udział w Mistrzostwach Europy dowiódł nie tylko swojej pasji do kolarstwa, ale także siły charakteru oraz wytrwałości. Jego wysiłek jest inspirującym przykładem tego, że determinacja i pasja mają moc przełamywania wszelkich barier
i ograniczeń. Siła pasji jest dla nas hasłem przewodnim w wielu inicjatywach, a pan Marek świetnie się w to wpisuje pokazując, że pasja może uskrzydlać
komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

 

Uczestnicy przez kilka dni zmagali się w różnych paradyscyplinach, Mistrzostwa odbyły się w dniach 8-10 sierpnia br. w holenderskim Rotterdamie.