Udostępnij

FAKRO wspiera „Kobiety z Pasją”

FAKRO wspiera „Kobiety z Pasją”

 

FAKRO było jednym z partnerów XXV Dożynek Powiatu Niżańskiego - wydarzenia, które pielęgnuje starodawną polskiego tradycję święta plonów. W tym roku wydarzenie to miało miejsce w Jeżowem, a organizacją zajęły się panie ze Stowarzyszenia „Kobiety z Pasją”, które aktywnie działają na rzecz lokalnej społeczności z powiatu niżańskiego.

 

W powiecie niżańskim, a dokładnie w malowniczym Rudniku nad Sanem zlokalizowany jest jeden z oddziałów FAKRO. Działanie na rzecz lokalnej społeczności jest ważnym aspektem w działalności firmy. Stowarzyszenie „Kobiety z Pasją” od lat wspiera rozwój kultury i tradycji w regionie, organizując liczne imprezy kulturalne, wystawy, konkursy i festyny. Działa na rzecz kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji, a także wspiera rozwijanie twórczych zainteresowań dzieci i młodzieży.

 

„Siła Pasji” to ważne hasło przewodnie wielu kampanii FAKRO. Doceniamy to, jak ważna jest pasja w życiu, daje motywację do działania, radość i satysfakcję. Podczas jednej z kampanii skierowanej do pań „Siła Kobiet FAKRO” podkreślaliśmy również ogromną rolę kobiet i ich wartość w naszej organizacji. Stowarzyszenie „Kobiety z Pasją” z powodzeniem łączy w sobie wszystkie te wartości – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

 

Dożynki Powiatu Niżańskiego to ważne wydarzenie w kalendarzu lokalnych imprez, będące uhonorowaniem ciężkiej pracy rolników, docenieniem wartości lokalnej kultury i sztuki, a także okazją do spróbowania tradycyjnych potraw regionu.

 

Na scenie wystąpiły zespoły i kapele ludowe oraz gwiazdy takie jak zespół „Wawele” oraz Grzegorz Hyży. Wydarzenie odbyło się 20 sierpnia 2023 r. w Jeżowem.