Udostępnij

FAKRO wspiera kobiecą drużynę piłki nożnej z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna

FAKRO wspiera kobiecą drużynę piłki nożnej z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna

 

FAKRO sponsoruje klub kobiecej piłki nożnej, angażując się w rozwijanie sportowych pasji wśród dziewcząt i kobiet. Drużyna UKS 3 Staszkówka Jelna to odnoszący wiele sukcesów klub sportowy, który niedawno zdobył brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kobiet U-17 w Futsalu, dowodząc zaangażowania i wysokiego poziomu umiejętności zawodniczek.

 

Klub utrzymuje się na pierwszym poziomie rozgrywek ligowych, będąc jedynym zespołem w regionie, co podkreśla jego wyjątkowość i znaczenie dla lokalnej społeczności sportowej. UKS 3 Staszkówka Jelna skupia zawodniczki z różnych miejscowości z powiatu nowosądeckiego, rejonu limanowskiego oraz Gorlickiego, tworząc silną więź wśród lokalnej społeczności i inspirując młode pokolenia do uprawiania sportu na najwyższym poziomie.

 

Wspierając klub UKS 3 Staszkówka Jelna, FAKRO współuczestniczy w promowaniu piłki nożnej kobiecej w Polsce. Piłka nożna dla dziewcząt i kobiet zdobywa coraz większą popularność, a liczba piłkarek nożnych w kraju przewyższa już koszykarki i piłkarki ręczne. Chętnie angażujemy się w działania na rzecz lokalnej społeczności, widząc w tym partnerstwie możliwość wpływania na pozytywną zmianę i rozwijanie pasji sportowych wśród młodego pokolenia. - komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

 

Warto podkreślić, że jedną z czołowych zawodniczek klubu UKS 3 Staszkówka Jelna jest Paulina Tomasiak, która reprezentuje Polskę na międzynarodowych arenach. Jej obecność w reprezentacji Polski jest dowodem wysokiego poziomu funkcjonowania klubu, a także potwierdzeniem, że inwestycja w rozwój młodych zawodniczek przynosi wymierne efekty.