Udostępnij

FAKRO w prestiżowym gronie nominowanych do Nagrody Prezydenta RP

FAKRO w prestiżowym gronie nominowanych do Nagrody Prezydenta RP

 

Już po raz dwudziesty uhonorowano firmy promujące polską przedsiębiorczość. Gala Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Firma FAKRO otrzymała zaszczytną nominację
w kategorii Międzynarodowy Sukces.

 

Wydarzenie odbyło się 17 listopada br. wieczorem na Uniwersytecie Rzeszowskim w ramach Kongresu 590. Nagrodę specjalną podczas uroczystej gali otrzymało województwo podkarpackie. Prezydent Andrzej Duda przekazał również dekret potwierdzający przyznanie Rzeszowowi tytułu Miasta-Ratownika. Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP zostały wręczone w siedmiu kategoriach.

 

To wielka satysfakcja dla wszystkich prezydentów usłyszeć, że firmy, które są do tej nagrody wybierane, także i finaliści, dzięki tym dyplomom, które mają, w wielu przypadkach faktycznie zyskują na wiarygodności, stają się lepszymi, częściej wybieranymi partnerami do kolejnych przedsięwzięć biznesowych, do kolejnych wspólnych działań razem z innymi przedsiębiorcami krajowymi i zagranicznymi  – podkreślił prezydent Andrzej Duda.

 

Prezydent, zwracając się do przedsiębiorców, podziękował im za rozwijanie polskiej gospodarki i że rozsławiają Rzeczpospolitą poprzez swoją działalność, poprzez myśl techniczną i biznesową na całym świecie.

 

FAKRO w prestiżowym gronie nominowanych do Nagrody Prezydenta RP

 

Foto: Jakub Szymczuk/KPRP