Udostępnij

FAKRO świętuje z młodymi piłkarzami XI już Finał Sokolika

XI Międzynarodowy Turniej Sokolika w Starym Sączu rozstrzygnięty. Ponad 500 młodych piłkarzy, rekordowa ilość drużyn, bo aż 36, łącznie z 17 krajów i mnóstwo kibiców. Tegorocznym zwycięzcą został hiszpański zespół Celta Vigo, który w finale zawodów, po serii rzutów karnych, okazał się lepszy od portugalskiego FC Porto. FAKRO od lat wspiera inicjatywę i również w tym roku nie zabrakło obecności przedstawicieli jednego z czołowych producentów okien dachowych.

 

Piłkarskie emocje mają to do siebie, że dostarczają mnóstwo adrenaliny, radości i finalnie szczęścia z osiąganych coraz lepszych wyników i celów. Nie inaczej było w przypadku XI Finału Międzynarodowego Turnieju Sokolika, który w połowie czerwca zgromadził setki gości i wiele znakomitych drużyn piłkarskich z całego świata. Walka o zwycięstwo była na najwyższym poziomie, a o miejscach na podium decydowały rzuty karne. Pierwsze miejsce zajął hiszpański zespół Celta Vigo, drugie portugalski FC Porto, trzecie Śląsk Wrocław, a czwarte Lokomotiva Zagrzeb. Wielkie piłkarskie święto młodych piłkarzy, wzorem wielu poprzednich lat, wspierane było przez sądeckiego producenta okien dachowych, firmę FAKRO.

 

Firma FAKRO od lat wspiera wiele inicjatyw sportowych rozgrywanych w duchu zdrowej rywalizacji. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w sport młodych ludzi jest realną inwestycją w jakość ich życia w przyszłości. W ten sam sposób podchodzimy do procesów projektowania, planowania i produkowania naszych wyrobów. Zgodnie z naszą filozofią GO GREEN dbamy o to, aby życie przyszłych pokoleń było zdrowe. Nie inaczej jest przy inwestycji w sport – to zawsze będzie warte pełni zaangażowania.” – mówi Renata Damasiewicz, Specjalista ds. Reklamy Medialnej w FAKRO