Udostępnij

FAKRO świętowało z dekarzami

FAKRO świętowało z dekarzami

 

Dbałość o relacje, to zaraz obok wysokiej jakości produktów wyróżnik FAKRO. Jesteśmy wiarygodni, bo nasi klienci nam ufają. Towarzyszymy im podczas ważnych wydarzeń. Tym razem reprezentacji i stoiska FAKRO nie zabrakło na obchodach XXIII Ogólnopolskiego Dnia Dekarza.

Ogólnopolski Dzień Dekarza – to największe wydarzenie w branży dekarskiej w skali roku. Organizowane jest cyklicznie od 1999 roku przez jednego z naszych strategicznych partnerów – Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

To okazja do świętowania w gronie dekarzy, ich rodzin oraz partnerów z branży budowlanej. Pośród wystawców – producentów branży stolarki dachowej, znalazło się także FAKRO.

Czekamy na to wydarzenie. Relacja z dekarzami, to już nie tylko biznesowe partnerstwo. To przyjaźń. Spotykamy się, rozmawiamy na różne tematy, poznajemy swoje rodziny. Dekarze są ważną grupą, która każdego dnia poprzez swoją pracę i zaangażowanie przyczynia się także do sukcesu FAKRO. Życzymy Im wszystkiego co najlepsze – pogody, tej na niebie i ducha – komentuje Paweł Kołbon, Kierownik Centrum Współpracy z Wykonawcami FAKRO.

Na stoisku FAKRO uczestnicy mogli wymieniać się doświadczeniami i zacieśniać relacje, skosztować lodów rzemieślniczych, naszych regionalnych przysmaków z grilla (oscypek z żurawiną) czy piwa z regionalnego browaru starosądeckiego, napić się zimnej lemoniady i uczestniczyć w konkursie ekologicznym, podczas którego mogli wygrać atrakcyjne gadżety FAKRO.

Na zaproszenie FAKRO przyjechał również specjalista w dryblowaniu piłką, który nie tylko dał pokaz swoich talentów, ale także prowadził animacje dla dzieci oraz gry na mobilnym boisku piłkarskim.

O miłą atmosferę na stoisku zadbał FAKROteam, na czele z Januszem Komurkiewiczem, Członkiem Zarządu ds. Marketingu oraz Pawłem Kołbonem, Kierownikiem Centrum Współpracy z Wykonawcami FAKRO.

XXIII Ogólnopolski Dzień Dekarza odbył się 15 lipca br. w Biłgoraju.