Udostępnij

FAKRO stawia na Polskę

Firmę FAKRO i Fundację Godła Promocyjnego Teraz Polska łączy wieloletnia i owocna współpraca. Dlatego też z przyjemnością FAKRO kolejny już raz zostało Partnerem Gali Teraz Polska. Wydarzenie odbyło się 29 maja br. Na miejscu nie zabrakło reprezentacji FAKRO.

 

Fundacja Teraz Polska  wyłania grupę najlepszych polskich produktów, usług, gmin i przedsięwzięć, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło „Teraz Polska” stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim Laureatów.

 

FAKRO stawia na Polskę

 

W tym roku po raz jedenasty Kapituła Godła „Teraz Polska” dokonała wyboru laureatów Konkursu „Wybitny Polak”. Zaszczytnym tytułem zostali uhonorowani przedstawiciele ze świata sportu i sztuki: tenisistka Iga Świątek oraz producent filmowy, reżyser i scenarzysta Andrzej Krakowski. Uroczyste wręczenie statuetek obyło się podczas oficjalnej Gali.

 

Cele Fundacji, jak i samo godło „Teraz Polska” są spójne z polityką i CSR’em FAKRO. Jesteśmy firmą w 100% opartą na polskim kapitale. Za pośrednictwem Fundacji Pomyśl o Przyszłości szerzymy ideę racjonalizmu zakupowego, namawiając do wyboru polskich, rodzimych produktów. Jesteśmy świadomi, że dzięki temu możemy wspólnie rozwijać polską gospodarkę – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. marketingu FAKRO.

 

Relacja z Gali – TVP1, 01 i 04 czerwca 2023, przed Teleexpresem około godziny 16.50.