Udostępnij

FAKRO przekazało maseczki szkołom budowlanym

Firma FAKRO przekazała ponad 7000 maseczek ochronnych 36 szkołom budowalnym w całej Polsce. Paweł Kołbon, Kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami FAKRO oraz Piotr Michalik, Kierownik Zespołu ds. Technicznej Obsługi Szkoleń FAKRO osobiście przekazali maseczki na ręce Andrzeja Sojki, dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych w Nowym Sączu oraz Walentego Szarka, dyrektora Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu.

Firma FAKRO od wielu lat współpracuje ze szkołami budowlanymi. Maseczki są dla nas symbolem troski i wsparcia w tym trudnym dla wszystkich czasie. Wierzymy, że zapewnią nie tylko zdrowie, ale i szczęście na maturalnym egzaminie – komentuje Paweł Kołbon.

Firma FAKRO rozpoczęła produkcję maseczek w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Produkowane przez FAKRO trójwarstwowe maseczki zawierają warstwę filtrującą zatrzymującą ponad 95% bakterii (BFE>95%). Firma przekazała maseczki także szpitalom w Nowym Sączu, Krynic-Zdroju, Limanowej, Krakowie, Domom Pomocy Społecznej w Zbyszycach i Klęczanach, Starostwie Powiatowemu w Limanowej czy Małopolskiemu Kuratorium Oświaty.