Udostępnij

FAKRO podsumowało miniony rok i nagrodziło najlepszych

Spotkanie podsumowujące miniony rok stało się już w firmie FAKRO tradycją. Jest to okazja nie tylko do zrelacjonowania najważniejszych zmian i wydarzeń minionego roku, ale także do nagrodzenia najbardziej zasłużonych pracowników. Spotkanie podsumowujące odbyło się 13 lutego br. w nowosądeckiej siedzibie firmy FAKRO.

Podczas spotkania prezes Ryszard Florek podziękował pracownikom za zaangażowanie i wkład w rozwój firmy.

Nagrodzenie najbardziej kreatywnych

Następnie podsumowano Program Zgłaszania Pomysłów „Zielone Punkty”. Ideą programu jest usprawnianie miejsc pracy i udoskonalanie samych produktów. Program „Zielone Punkty” cieszy się dużym zainteresowaniem pracowników. W minionym roku nasi pracownicy zgłosili 1120 pomysłów, z czego wdrożono aż 644, a pozostałe są w realizacji – komentuje Mateusz Zużałek, specjalista ds. procesów biznesowych, koordynator programu.

Wyróżnienie szlachetnych i godnych naśladowania

Kolejnym elementem uroczystości było nagrodzenie dziewięciu tegorocznych Ambasadorów marki FAKRO w kategorii Pracownik. Grono Ambasadorów powiększa się z każdym rokiem. Po trzech edycjach FAKRO ma już 33 ambasadorów. Cieszymy się, że pracownicy doceniają swoich kolegówi koleżanki, ponieważ to oni zgłaszają ich do programu. Dziękujemy wszystkim zgłaszającym, a laureatom gratulujemy. Ambasadorzy – jesteśmy z Was dumni – komentuje Joanna Rumin, specjalista ds. PR, koordynator programu. Celem programu ambasadorskiego jest wyróżnienie pracowników, którzy cechują się szlachetną, godną naśladowania postawą, są zaangażowani w życie firmy, gotowi do współpracy, otwarci na nowe wyzwania, promują firmę na zewnątrz oraz wyróżniają się wysoką kulturą osobistą.

Gratulacje dla Jubilatów

W przyszłym roku FAKRO będzie obchodzić 30 lat istnienia. W 2019 roku aż 66 Pracowników FAKRO świętowało swój „srebrny Jubileusz”. Podczas podsumowania wręczono im Dyplomy Jubilata wraz z prezentem niespodzianką. Z racji, że jako firma zbliżamy się do kolejnego okrągłego jubileuszu, przyszła pora na refleksję. Doprowadziła nas do pięknego wniosku, że w naszym gronie są osoby, które niemal od samego początku tworzyły historię FAKRO. Z całego serca pragniemy podziękować Państwu za wielkie zaangażowanie, pracę na rzecz rozwoju firmy, profesjonalizm i wytrwałość – podsumowała Bożena Damasiewicz, dyrektor biura zarządu, prowadząca uroczystość.

Uroczystość przeplatał serwis informacyjny, w którym pracownicy w telegraficznym skrócie opowiedzieli o zmianach i największych osiągnięciach minionego roku.