Udostępnij

FAKRO podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury „BUDMA 2024”

FAKRO podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury „BUDMA 2024”

 

Targi Budma to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej o charakterze międzynarodowym. FAKRO jak co roku podczas targów miało swoje stoisko, prezentując najnowsze rozwiązania. W ramach wydarzenia odbywają się również debaty dotyczące aktualnych branżowych tematów. W jednym z paneli FAKRO reprezentował Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu.

To już 32. edycja Międzynarodowych Targów „BUDMA”. FAKRO co roku uczestniczy w tym ważnym branżowym wydarzeniu. Na stoisku firmy można było zapoznać się z oknami dachowymi nowej generacji GREENVIEW oraz schodami strychowymi GREENSTEP. Dużą popularnością cieszyły się okna fasadowe z linii INNOVIEW. Tegoroczna edycja wydarzenia miała inspirować do wprowadzania proekologicznych zmian oraz innowacyjnych rozwiązań w branży budowlanej. Podczas debaty pt.: Kompleksowa modernizacja – Jak branża budowlana wspiera program ,,Czyste powietrze”? FAKRO reprezentował Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu.

Tegoroczny temat przewodni targów „Zielona Przyszłość Budownictwa” jest dla FAKRO szczególnie bliski. Zielony kolor towarzyszy nam od samego początku powstania firmy, a kojarzona z nim ekologia to aspekt, który przenika każdą dziedzinę naszej działalności. To nasza filozofia GO GREEN: projektujemy, planujemy i produkujemy z dbałością o środowisko naturalne. Świadczą o tym m.in. nasze produkty z najnowszej linii GREENVIEW, które otrzymały certyfikat Carbon Footprint Approved, potwierdzający niski ślad węglowy, generowany przy ich produkcji – podkreśla Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury „BUDMA 2024” odbyły się w dniach od 30 stycznia do 2 lutego br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.