Udostępnij

FAKRO podczas Kongresu Industry360

FAKRO podczas Kongresu Industry360

 

Za nami druga odsłona Kongresu Industry360. Tematem tegorocznej edycji były aktualne problemy i wyzwania stawiane zarówno firmom produkcyjnym, centrom dystrybucyjnym, magazynom oraz różnym gałęziom przemysłu. FAKRO nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu.

 

Kongres Industry360 to nie tylko tematyczne wystąpienia i panele, ale także przestrzeń do rozmów i dyskusji o nowoczesnych technologiach i aktualnych trendach w przemyśle. Prelegenci skupili się na temacie współpracy między działem produkcji a magazynem, opisywali mechanizmy stojące za sukcesem strategii zarządzania aktywami oraz majątkiem technicznym. Wskazywali sprawdzone schematy i metody na usprawnienie procesu produkcji, wraz z optymalizacją kosztów z użyciem nowych urządzeń i technologii.

 

Optymalizacja kosztów, efektywne zarządzanie, czy kwestie związane z rozwojem pracowników są dla nas niezwykle istotne. Przy dużym rozproszeniu logistyka bywa sporym wyzwaniem, a odpowiednie zarządzanie jest niezbędne do spójności działań, będąc kluczem do sukcesu  – komentuje Waldemar Rogut, Kierownik Magazynów Regionalnych w FAKRO.

 

Kongres Industry360 odbył się w dniach 10-11 października 2023 w Poznaniu.