Udostępnij

FAKRO podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

FAKRO podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

 

Paweł Dziekoński, wiceprezes FAKRO reprezentował firmę podczas XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

 

W programie XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego nie zabrakło kluczowych trendów i tendencji zmieniających gospodarkę, kształtujących jej perspektywy w zmiennym otoczeniu geopolitycznym i makroekonomicznym.

 

Uczestnicy Kongresu rozmawiali o konkurencyjności i odporności europejskiej gospodarki oraz transformacji sektora energii, w której kwestia uniezależnienia się od importu paliw i surowców nabrała w ostatnim czasie wielkiej wagi.

 

Paweł Dziekoński wziął udział w dwóch panelach: Sektor budowlany a odbudowa Ukrainy oraz Zielone technologie w budownictwie. Udział w powyższych panelach nie jest przypadkowy. FAKRO silnie zaangażowało się w pomoc na rzecz Ukrainy organizując liczne transporty humanitarne i zakwaterowanie dla Ukraińców.

 

Jednym z głównych filarów jest także realizacja strategii GO GREEN co wiąże się z szeroką kampanią marketingową okien z linii GREENVIEW.

 

FAKRO ma zielone DNA. Firma jest nastawiona na budownictwo ekologiczne, a więc takie, które pozwala optymalnie wykorzystać ciepło i energię. Nasze okna spełniają wyśrubowane normy, pod kątem współczynników przenikalności termicznej, a przy okazji przedsiębiorstwo nacisk kładzie na odpowiednią akustykę – skomentował Paweł Dziekoński.

 

Wydarzenie odbyło się w dniach 24- 26 kwietnia br. w Katowicach.

 

Zachęcamy do obejrzenia wywiadów z udziałem Pawła Dziekońskiego, wiceprezesa FAKRO:

  1. Paweł Dziekoński: Polski rynek budowlany potrzebuje kredytów. Są pozytywne sygnały - Dziennik.pl
  2. Dziekoński: Warto pobudzać stronę popytową - Businessinsider.com.pl
  3. EKG: Budownictwo zielone dzięki nowym technologiom - Businessinsider.com.pl

 

FAKRO podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach