Udostępnij

FAKRO podczas 25-lecia „Architektury-Murator”

„Architektura-Murator” to czasopismo architektoniczne, które działa na rzecz oficjalnej promocji Polski przez architekturę. FAKRO jest z miesięcznikiem od samego początku, dlatego też nie zabrakło przedstawicieli firmy podczas Jubileuszu 25-lecia gazety.

Miesięcznik "Murator" cieszy się renomą i uznaniem. Na przestrzeni 25 lat zdobył 32 prestiżowe nagrody. W 2014 r. czasopismo „Architektura-Murator” otrzymało Honorową Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, było także wielokrotnie wyróżniane za szatę graficzną.

Architekci odgrywają jedną z kluczowych ról w procesie budowlanym. Niejednokrotnie są autorytetem budującym świadomość marki wśród inwestorów. Współpraca z architektami jest dla nas ważną osią planowania i realizowania działań – komentuje Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds. współpracy z architektami FAKRO.

Podczas uroczystego Jubileuszu miesięcznika „Architektura-Murator” Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu, odebrał prestiżową nagrodę dla FAKRO za wieloletnią i wybitną współpracę.

Przez 25 lat zbudowaliśmy z redakcją solidne fundamenty współpracy. Gratuluję wszystkich osiągnięć i życzę dalszego rozwoju w równie dynamicznym tempie oraz kolejnych wspaniałych jubileuszy – podsumowuje Janusz Komurkiewicz.

Gala z okazji 25-lecia czasopisma odbyła się 21 listopada br. w Hotelu Warszawa.