Udostępnij

FAKRO pobiegło po uśmiech dziecka

"Run 4 a Smile”, Bieg po Uśmiech”, to projekt społeczny organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Jak co roku inicjatywę wsparła firma FAKRO, reprezentowana przez drużynę liczącą 41 osób.
Dobiegły końca wydarzenia organizowane w ramach tegorocznej edycji „Run 4 a Smile”. Wszystkim przyświecał jeden cel – zebrać 30 000 zł aby wspomóc Marysię w walce z zaciętym przeciwnikiem jakim jest ostra białaczka limfoblastyczna. Ogłoszony 18.06.2021 wynik okazał się być jednak kwotą znacznie wyższą – dzięki zaangażowaniu organizatorów i wielkim sercom uczestników na leczenie dziewczynki przekazane zostało 50 000 zł.
 
Głównym przedsięwzięciem był organizowany 05.06.2021 r. na terenie Miasteczka Galicyjskiego Bieg Charytatywny. W zawodach wzięło udział 21 dorosłych oraz 20 dzieci z firmy FAKRO. Reprezentacja okazała się naprawdę mocna – wśród pierwszych pięciu miejsc na trzech z nich uplasowali się przedstawiciele naszej firmy. Na podium stanął Piotr Broniszewski, który na mecie pojawił się jako drugi.


Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za Wasze dobre serca – to Wasz wysiłek
i zaangażowanie sprawiły, że możliwe stało się osiągnięcie założonego celu!
 
Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie.
Pamiętajcie - dobro wraca!

 

Materiały do pobrania