Udostępnij

FAKRO po raz kolejny Budowlaną Marką Roku

 

Po raz kolejny FAKRO zostało docenione w prestiżowym plebiscycie Budowlana Marka Roku, uzyskując rekordowe wyniki. W tegorocznej edycji firma zdobyła aż cztery nagrody, przyznawane na podstawie opinii wykonawców z branży budowlanej.

Podczas uroczystej gali, FAKRO otrzymało następujące nagrody:

Dwa zwycięstwa – I miejsce w kategorii Okna Dachowe:
➡ Złota Budowlana Marka Roku 2024
➡ Złoty Champion Roku 2024

Oraz dwa wyróżnienia:
➡ Wyróżnienie w kategorii OKNA ELEWACYJNE
➡ Wyróżnienie Marka Przyjazna Fachowcom 2024

Nagrody w imieniu firmy odebrał Pawel Dziekoński, Wiceprezes FAKRO.

FAKRO, jako lider innowacyjności w branży stolarki budowlanej, nieustannie dąży do podnoszenia jakości swoich produktów i usług, co zostało docenione przez specjalistów z branży. Otrzymane wyróżnienia są kolejnym krokiem w umacnianiu pozycji FAKRO na rynku oraz motywacją do dalszego działania na rzecz naszych klientów i partnerów biznesowych.

Firma dba o ich jakość, zrównoważoną produkcję oraz komfort mieszkania na całym świecie, zgodnie ze swoją misją. FAKRO wsłuchuje się w potrzeby rynku i dynamicznie na nie reaguje, budując długofalowe relacje z partnerami i klientami oparte na zaufaniu. Dzięki temu FAKRO jest jedną z najsilniejszych polskich marek globalnych.

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce projekt badawczy o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze, oparty na autentycznych wskazaniach rynku.

Badanie przeprowadziła firma ASM - Market Research and Analisys Centre, a jego wyniki są szczególnie prestiżowe i istotne dla producentów.

Publiczne ogłoszenie wyników odbyło się 5 czerwca 2023 r. podczas uroczystej Gali w hotelu Windsor w Jachrance.