Udostępnij

FAKRO partnerem XIX Wiosennego Festiwalu Pamiętajcie o Ogrodach

FAKRO partnerem XIX Wiosennego Festiwalu Pamiętajcie o Ogrodach

 

XIX Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki Pamiętajcie o Ogrodach to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi miłośników pięknych dźwięków i muzyki na żywo. FAKRO co roku jest partnerem Festiwalu, organizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu. W tym roku na scenie wystąpili Anita Lipnicka i Kayah, a także artyści Piwnicy pod Baranami.

Festiwal rozpoczął się w niedzielę, 17 marca 2024 r. koncertem Anity Lipnickiej, promującej swój nowy album „Śnienie”. Dzień później na scenie pojawiła się Kayah & Royal String Quartet. Podczas finałowego dnia Festiwalu, uczestnicy mogli posłuchać piosenek Ewy Demarczyk i Marka Grechuty w wykonaniu artystów Piwnicy pod Baranami.

Festiwal jest jednym z elementów kampanii: FAKRO – okno otwarte na sztukę, pokazującej inne, nieoczywiste oblicze światowego wicelidera w produkcji okien dachowych. To nie pierwsze tego typu działanie FAKRO, firma m.in. udostępniła swoje podwoje starosądeckiej Galerii IMO stając się niejako jej częścią. Dzięki temu każdego dnia wszyscy goście i pracownicy FAKRO mogą podziwiać wspaniałe dzieła sztuki  przechadzając się korytarzami firmy.

XIX Festiwal Pamiętajcie o Ogrodach miał miejsce w dniach 17/18/20 marca 2024 roku, zaproszeni artyści występowali na scenie Małopolskiego Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu.