Udostępnij

FAKRO partnerem XI Pikniku Naukowego w Elektryku

FAKRO partnerem XI Pikniku Naukowego w Elektryku

foto. Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

 

Po raz jedenasty Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu zorganizował Piknik Naukowy, który co roku przyciąga młodych, zdolnych ludzi, chętnych do wzięcia udziału w przygotowanych konkurencjach. Wydarzenie odbyło się 2 marca 2023 roku na Kampusie Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu.

 

W tym roku na kampusie Wyższej Szkoły Biznesu odbyła się kolejna, jedenasta odsłona wydarzenia Piknik Naukowy. Corocznie wydarzenie to organizowane jest przez Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu przy współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami i instytucjami wspierającymi zdolną młodzież.

 

Uczestnicy konkursów mogli zaprezentować swoje innowacyjne pomysły w dwóch kategoriach: informatyka oraz elektrotechnika i mechanika. W jury konkursu zasiadali przedstawiciele zaproszonych firm, w tym FAKRO.

 

To bardzo miło widzieć tylu zaangażowanych, inteligentnych i niesamowicie kreatywnych ludzi, którzy w przyszłości będą tworzyć nowe rozwiązania, usprawniać procesy na wielką skalę, napędzając rozwój gospodarki i technologii. FAKRO od lat wspiera to przedsięwzięcia  – komentuje Agata Mikołajczyk, Programista Aplikacji Bazodanowych w FAKRO, która zasiadła w jury.

 

Wydarzenie odbyło się 2 marca gromadząc uczniów z sądeckich szkół, dla których zagadnienia informatyczne, elektrotechniczne, czy konstruktorskie nie mają tajemnic.

 

Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom XI Pikniku Naukowego.