Udostępnij

FAKRO partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP

Od 2 listopada br. FAKRO jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP. FAKRO uczestniczyło i wspierało wiele wydarzeń realizowanych przez jedną z najstarszych w Polsce organizacji skupiających architektów.

Współpraca pomiędzy nami rozwija się już od dawna i jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy zaproszeni do grona partnerów SARP – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu FAKRO.

FAKRO zostało również uhonorowane przez SAPR dyplomem za dynamikę rozwoju oraz podejmowanie działań wspomagających kreatywne możliwości architektów i wysokie wymagania rynku. Jest to możliwe dzięki nieprzerwanie ubogacanej ofercie produktowej, wysokiej jakości oraz zaawanasowanej technologii wykorzystywanej w innowacyjnych projektach architektonicznych.

Współpraca FAKRO z architektami jest jednym z głównych filarów firmy. Firma od lat wspiera architektoniczne organizacje, uczestniczy w licznych konferencjach branżowych oraz organizuje szkolenia produktowe. Do budowania pozytywnych relacji z architektami przyczyniają się działania podejmowane przez FAKRO. Z radością wspieramy działania organizowane przez architektów. Sami również jesteśmy inicjatorem działań skierowanych do architektów, organizujemy międzynarodowy konkurs „FAKRO inspires – space for new visions”, wydajemy przewodnik dla architektów oraz przygotowujemy biblioteki naszych produktów do programów wykorzystywanych przez architektów w codziennej pracy – uzupełnia Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds. Współpracy z Architektami.