Udostępnij

FAKRO partnerem konferencji SBDiM

Końcówka kwietnia zaowocowała w wiele ważnych dla branży budowlanej konferencji, zorganizowanych przez instytucje silnie związane z tym sektorem. 22 kwietnia, w Krakowie, Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań zaprosiło wielu deweloperów, architektów, inwestorów i partnerów do debaty o tematyce „Nowe wyzwania rynku mieszkaniowego”, a partnerem tego wydarzenia była firma FAKRO. Patronat honorowy objął Prezydent Krakowa, Prof. Jacek Majchrowski.

W konferencji poza przedstawicielami SBDiM i instytucji państwowych, udział wzięli także partnerzy z ramienia FAKRO - producenta okien dachowych. Panel ekologiczny, w którym Janusz Komurkiewicz przedstawiał swoje wizje, dotyczył aspektu ekodewelopera – razem dla klimatu. Poruszono ważne kwestie przyszłości ekologicznej planety i działań jakie należy podjąć w ramach sektora budowlanego. Podczas konferencji na dedykowanym stoisku FAKRO uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą ekologicznych okien PVC oraz stolarki pionowej INNOVIEW dedykowanej do ekskluzywnego wykończenia inwestycji.

„Bardzo cenimy sobie nasze relacje ze Stowarzyszeniem Budowniczych Domów i Mieszkań. Wzajemnie wspieramy się wiedzą i doświadczeniem w zakresie współczesnych trendów w budownictwie i wyborów klientów ostatecznych. Jako świadomy producent z przyjemnością słuchamy potrzeb i wymagań naszych partnerów, idących w zgodzie z obecnymi dyrektywami i wymaganiami wobec branży budowlanej. Wszyscy, zarówno inwestorzy, architekci, deweloperzy, jak i producenci zderzamy się z galopującą transformacją, która wymaga wielu zmian i myślenia w kierunku nowego projektowania przestrzeni i planowania produkcji. Wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie wypracować takie mechanizmy i rozwiązania, które pozwolą na lepsze, ekologiczne i świadome życie przyszłych pokoleń.” – mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu w FAKRO.